| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 22.1cm |
| Dĺ. Jed. Bal. | 2.3cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8421053052709 |
| EAN13 Bal. | 8421053052709 |
| Jed. Hmotnosť | 0.019kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Kryt Reproduktora A Bzučiaku |
| Okienko Kontrolky Svetelnej | Nie |
| Počet V Zbernom Balení | 5 |
| Potlač/Piktogram | Chýbajúci |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| Séria | Simon 82 |
| Šír. Hromad. Bal. | 8cm |
| Šír. Hromad. Balenia | 8.2cm |
| Spôsob Upevnenia | Západka |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Trieda ETIM | EC000193 Dekoratívny Kryt Elektroinštalačného Materiálu |
| Typ Hromad. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Jednotk. Bal. | Zváraná Fólia |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Výška Hromad. Balení | 8.3cm |
| Výška Jedn. Bal. | 10cm |
| FARBA | Biela |