| Základné údaje | |
| Dĺ. Jed. Bal. | 7.7cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8421053121825 |
| Jed. Hmotnosť | 0.026kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Kryt Pre Zásuvka Mini Jack + 2 RCA |
| Potlač/Piktogram | Chýbajúci |
| Povrchová Ochrana | Lakovanie |
| Povrchová úprava | Matný |
| Séria | Simon 82 |
| Šír. Hromad. Bal. | 7.7cm |
| Spôsob Upevnenia | Západka |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Trieda ETIM | EC000193 Dekoratívny Kryt Elektroinštalačného Materiálu |
| Typ Jednotk. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Výška Jedn. Bal. | 6cm |
| FARBA | Hliník |