| Základné údaje | |
| Dĺ. Jed. Bal. | 7.7cm |
| Druh Výrobku | Prístroj |
| EAN Jednotkové Balenie | 8421053121788 |
| Hĺbka Vstavanie | 24mm |
| Hĺbka Výrobku | 40mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.083kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Zásuvka Mini Jack + 2 RCA |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Netýka Sa |
| Séria | Simon 82 |
| Šír. Hromad. Bal. | 7.7cm |
| Šírka Výrobku | 75mm |
| Spôsob Montáže [ETIM] | Montáž Pod Omietku |
| Spôsob Upevnenia | Pätky / Skrutky |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Typ Jednotk. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Materiálu | Kov |
| Typ Zapojenia / Typ Svorky | Skrutkové Svorky |
| Výška Jedn. Bal. | 6cm |
| Výška Výrobku | 75mm |