| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 23cm |
| Druh Výrobku | Kryt |
| EAN Jednotkové Balenie | 8421053004319 |
| EAN13 Bal. | 8421053004319 |
| Hĺbka Vstavanie | 22mm |
| Hĺbka Výrobku | 50mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.054kg |
| Názov Výrobku/typ | Kryt Teleinformačních Zásuviek Na Keystone šikmá Jednotná Alebo Dvojitá |
| Počet Jednotiek | 2 |
| Počet Modulov | 1 |
| Počet V Zbernom Balení | 10 |
| Potlač/Piktogram | Chýbajúci |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Matný |
| Protiprachová Ochrana | Nie |
| Séria | Simon 82 |
| Šír. Hromad. Balenia | 19cm |
| Šírka Výrobku | 75mm |
| Spôsob Montáže [ETIM] | Montáž Pod Omietku |
| Spôsob Upevnenia | Pätky / Skrutky |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Trieda ETIM | EC000018 Prvok(prístroj / Znaky) Komunikačnej Techniky |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Výška Hromad. Balení | 10cm |
| Výška Výrobku | 75mm |
| Závesná Klapka | Nie |
| FARBA | Grafit |