| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 22.1cm |
| Druh Výrobku | Kryt |
| EAN Jednotkové Balenie | 8421053049730 |
| EAN13 Bal. | 8421053049730 |
| Jed. Hmotnosť | 0.018kg |
| Názov Výrobku/typ | Kryt Anténnej Zásuvky R-TV-SAT |
| Počet V Zbernom Balení | 20 |
| Počet Výstupů | 2 |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| Séria | Simon 82 |
| Šír. Hromad. Balenia | 16.5cm |
| Spôsob Upevnenia | Skrutky |
| STAV VÝROBKU | STIAHNUTÝ Z PONUKY - Do Vypredania Zásob |
| Trieda ETIM | EC000193 Dekoratívny Kryt Elektroinštalačného Materiálu |
| Výška Hromad. Balení | 8.3cm |
| FARBA | Béžový |