| Základné údaje | |
| EAN Jednotkové Balenie | 8421053024973 |
| Frekvencia | 5-862MHz |
| Hĺ. Vstavanie | 29mm |
| Hĺ. Výrob. | 36mm |
| Model | Zásuvka Priechodná |
| Názov Výrobku/typ | Anténná Zásuvka R-TV-SAT Priechodné |
| Piktogram | Netýka Sa |
| Počet Výstupů | 2 |
| Povrch. Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Netýka Sa |
| Pripevnenie | Pätky / Skrutky |
| Séria | Simon 82 |
| Šírk. | 75mm |
| Spôs. Mont. | Montáž Pod Omietku |
| STAV | STIAHNUTÝ Z PONUKY - Do Vypredania Zásob |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Tlm. | 10dB |
| Typ Materiálu | Kov |
| Typ Zapojenia | Pre Hnetenie (kliešťová Svorka), Skrutkové Svorky |
| Výr. | Prístroj |
| Výška Výrobku | 75mm |