| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 23cm |
| Druh Výrobku | Prístroj S Krytom |
| EAN Jednotkové Balenie | 8421053048559 |
| EAN13 Bal. | 8421053048559 |
| Frekvenčný Rozsah | 50-60Hz |
| Jed. Hmotnosť | 0.083kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Kryt Zásuvky | Centrálne Znaky |
| Model | Zásuvka |
| Názov Výrobku/typ | Euro-americká Zásuvka |
| Ochrana Pred Deťmi | Nie |
| Počet Jednotiek | 1 |
| Počet Modulov | 1 |
| Počet V Zbernom Balení | 10 |
| Potlač/Piktogram | Chýbajúci |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Séria | Simon 82 |
| Šír. Hromad. Bal. | 11cm |
| Šír. Hromad. Balenia | 19cm |
| Šírka Výrobku | 75mm |
| Špeciálne Napájanie | Bez špeciálneho Napájania |
| Spôsob Montáže [ETIM] | Montáž Pod Omietku |
| Spôsob Upevnenia | Skrutky (np. Do Krabice) |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Trieda ETIM | EC000125 Zásuvka |
| Typ Hromad. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Jednotk. Bal. | Zváraná Fólia |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Výška Hromad. Balení | 10cm |
| Výška Jedn. Bal. | 16cm |
| Výška Výrobku | 75mm |
| Závesná Klapka | Nie |
| FARBA | Biela |