| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 22.1cm |
| Druh Výrobku | Kryt |
| EAN Jednotkové Balenie | 8421053053232 |
| EAN13 Bal. | 8421053053232 |
| Jed. Hmotnosť | 0.037kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Kryt Jednoduchej Zásuvky S Uzemnením Typu Schuko |
| Počet V Zbernom Balení | 10 |
| Potlač/Piktogram | Chýbajúci |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| Séria | Simon 82 |
| Šír. Hromad. Balenia | 16.5cm |
| Spôsob Upevnenia | Skrutky |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Trieda ETIM | EC000193 Dekoratívny Kryt Elektroinštalačného Materiálu |
| Typ Hromad. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Jednotk. Bal. | Zváraná Fólia |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Výška Hromad. Balení | 8.3cm |
| FARBA | Béžový |