| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 23cm |
| Dĺ. Jed. Bal. | 4.5cm |
| Druh Výrobku | Prístroj |
| EAN Jednotkové Balenie | 8421053041710 |
| EAN13 Bal. | 8421053041710 |
| Frekvenčný Rozsah | 50-60Hz |
| Hĺbka Vstavanie | 33mm |
| Hĺbka Výrobku | 40mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.076kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Menovité Napätie | 250V |
| Menovitý Prúd | 16A |
| Model | S Uzemnením, Schuko |
| Názov Výrobku/typ | Jedno Zásuvka S Uzemnením Typu Schuko |
| Počet Jednotiek | 1 |
| Počet Modulov | 1 |
| Počet V Zbernom Balení | 10 |
| Potlač/Piktogram | Netýka Sa |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Netýka Sa |
| Séria | Simon 82 |
| Šír. Hromad. Bal. | 11cm |
| Šír. Hromad. Balenia | 19cm |
| Šírka Výrobku | 75mm |
| Spôsob Montáže [ETIM] | Montáž Pod Omietku |
| Spôsob Upevnenia | Pätky / Skrutky |
| Stupeň Ochrany IP | IP20/IP44 |
| Trieda ETIM | EC000193 Dekoratívny Kryt Elektroinštalačného Materiálu |
| Typ Hromad. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Jednotk. Bal. | Zváraná Fólia |
| Typ Materiálu | Kov |
| Typ Zapojenia / Typ Svorky | Pružinové Svorky |
| Výška Hromad. Balení | 10cm |
| Výška Jedn. Bal. | 16cm |
| Výška Výrobku | 75mm |