| Základné údaje | |
| Dĺ. Jed. Bal. | 3.2cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 5902787801779 |
| Jed. Hmotnosť | 0.02547kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Kryt Zásuvky S Uzemnením - Pre Verziu IP44 - Klapka Priehľadnej Farby |
| Počet V Zbernom Balení | 10 |
| Potlač/Piktogram | Chýbajúci |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Matný |
| Séria | Simon 82 |
| Šír. Hromad. Bal. | 10cm |
| Spôsob Upevnenia | Skrutky |
| Stupeň Ochrany IP | IP44 |
| Trieda ETIM | EC000193 Dekoratívny Kryt Elektroinštalačného Materiálu |
| Typ Hromad. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Jednotk. Bal. | Sáčok S Visačkou |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Výška Jedn. Bal. | 13cm |
| FARBA | Grafit |