| Základné údaje | |
| Dĺ. Jed. Bal. | 7.7cm |
| Druh Výrobku | Prístroj |
| EAN Jednotkové Balenie | 5902787858025 |
| Hĺbka Vstavanie | 33mm |
| Hĺbka Výrobku | 42mm |
| Jednotka Miery | Ks |
| Menovité Napätie | 230V |
| Menovitý Prúd | 2.1A |
| Názov Výrobku/typ | Dvojitá USB Nabíjačka |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Netýka Sa |
| Séria | Simon 82 |
| Šír. Hromad. Bal. | 7.7cm |
| Šírka Výrobku | 75mm |
| Spôsob Montáže [ETIM] | Montáž Pod Omietku |
| Spôsob Upevnenia | Pätky / Skrutky |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Trieda ETIM | EC000359 Univerzálna Akumulátorová Nabíjačka |
| Typ Jednotk. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Materiálu | Kov |
| Typ Zapojenia / Typ Svorky | Skrutkové Svorky |
| Výška Jedn. Bal. | 6cm |
| Výška Výrobku | 75mm |