| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 7.6cm |
| Druh Výrobku | Prístroj S Krytom |
| EAN Jednotkové Balenie | 8421053029299 |
| EAN13 Bal. | 8421053029299 |
| Frekvenčný Rozsah | 50-50Hz |
| Jed. Hmotnosť | 0.099kg |
| Menovité Napätie | 230V |
| Model | Senzor Pohybu |
| Názov Výrobku/typ | Spínač S Odložením Vypnutia S Relé |
| Počet V Zbernom Balení | 1 |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Netýka Sa |
| Poznámky | Požadovaná Inštalácia 3-vodičová |
| Pre Zdroje Svetla | LED - NIE, Kompaktná žiarivka (energeticky úsporná) - NIE, Lineárne žiarivky - NIE, žiarovky 230V - ÁNO, Halogénové žiarovky 230V -ÁNO, Halogénové žiarovky 12V- Elektronický Transformátor - ÁNO, Halogénové žiarovky 12V - Toroidný Transformátor - ÁNO, Transformátor S Jadrom Troidný - NIE, Zariadenie S Elektrickým Motorom (ventilátory) - ÁNO |
| Séria | Simon 82 |
| Šír. Hromad. Balenia | 7.6cm |
| Spôsob Montáže [ETIM] | Montáž Pod Omietku |
| Spôsob Upevnenia | Pätky / Skrutky |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Trieda ETIM | EC000133 Kompletný Senzor Pohybu |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Typ Zapojenia / Typ Svorky | Skrutkové Svorky |
| Výška Hromad. Balení | 5.7cm |