| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 7.6cm |
| Druh Výrobku | Prístroj |
| Druh Zaťaženia | Univerzálny |
| EAN Jednotkové Balenie | 8421053073087 |
| EAN13 Bal. | 8421053073087 |
| Frekvenčný Rozsah | 50-50Hz |
| Jed. Hmotnosť | 0.008kg |
| Menovité Napätie | 230V |
| Menovitý Výkon | 500VA |
| Metóda Využitia/spôsob činností | Tlačidlo |
| Názov Výrobku/typ | Dvojtlačidlový Stmievač |
| Pamäť úrovne Jasu | áno |
| Počet Tlačidiel / Páčky | 2 |
| Počet V Zbernom Balení | 1 |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Netýka Sa |
| Poznámky | Veľké Tlačidlo Rozsvecuje 100% Intenzity Osvetlenia. Malé Tlačidlo Spúšťa Nastavenú Intenzitu Osvetlenia - Nastavenie V Rozsahu 10%-90% Osvetlenia (skokovo Po 10%)., Možné Ovládanie S Pomocou Prídavných Zvieracích Tlačidiel (až 5 Tlačidiel) |
| Pre Použitie S časovým Vypínačom | Nie |
| Pre Použitie S Rádiovým Tlačidlom | Nie |
| Pre Použitie S Tlačidlom | áno |
| Pre Použitie S Tlačidlom Pre Infračervený | Nie |
| Pre Použitie So Senzorom Prítomnosti | Nie |
| Pre Zdroje Svetla | LED - NIE, Kompaktná žiarivka (energeticky úsporná) - NIE, Lineárne žiarivky - NIE, žiarovky 230V - ÁNO, Halogénové žiarovky 230V -ÁNO, Halogénové žiarovky 12V- Elektronický Transformátor - ÁNO, Halogénové žiarovky 12V - Toroidný Transformátor - ÁNO, Zariadenia S Elektrickým Motorem (ventilátory) - NIE, Transformátor S Jadrom Troidný - NIE |
| Séria | Simon 82 |
| Šír. Hromad. Balenia | 7.6cm |
| Spôsob Montáže [ETIM] | Montáž Pod Omietku |
| Stmievače Seriové | áno |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Trieda ETIM | EC000025 Ś Stmievač |
| Typ Materiálu | Kov |
| Výška Hromad. Balení | 5.7cm |