| Základné údaje | |
| Druh Zaťaženia | Univerzálny |
| EAN Jednotkové Balenie | 8421053060483 |
| Frekvencia | 50-50Hz |
| Hĺ. Vstavanie | 31mm |
| Hĺ. Výrob. | 51.5mm |
| Men. Nap. | 230V |
| Menovitý Výkon | 420VA |
| Metóda Využitia | Gombík |
| Názov Výrobku/typ | Otočný Stmievač |
| Pamäť úrovne Jasu | áno |
| Počet Tlačidiel | 1 |
| Povrch. Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Netýka Sa |
| Poznámky | Možná Spolupráca So Schodiskovým Vypínačom |
| Pre Použitie S časovým Vypínačom | Nie |
| Pre Použitie S Rádiovým Tlačidlom | Nie |
| Pre Použitie S Tlačidlom | áno |
| Pre Použitie S Tlačidlom Pre Infračervený | Nie |
| Pre Použitie So Senzorom Prítomnosti | Nie |
| Pre Zdr. Svetla | LED - NIE, Kompaktná žiarivka (energeticky úsporná) - NIE, Lineárne žiarivky - NIE, žiarovky 230V - ÁNO, Halogénové žiarovky 230V -ÁNO, Halogénové žiarovky 12V- Elektronický Transformátor - ÁNO, Halogénové žiarovky 12V - Toroidný Transformátor - ÁNO, Zariadenia S Elektrickým Motorem (ventilátory) - NIE, Transformátor S Jadrom Troidný - NIE |
| Pripevnenie | Pätky / Skrutky |
| Séria | ., Simon 82 |
| Šírk. | 75mm |
| Spôs. Mont. | Montáž Pod Omietku |
| Stmievače Seriové | áno |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Typ Materiálu | Kov |
| Typ Zapojenia | Skrutkové Svorky |
| Výr. | Prístroj |
| Výška Výrobku | 75mm |