| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 10cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8421053072363 |
| EAN13 Bal. | 8421053072363 |
| Jed. Hmotnosť | 0.023kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Samolepky Na Karty Pre Kódovaný Hotelový Spínač |
| Počet V Zbernom Balení | 25 |
| Povrchová Ochrana | Nevzťahuje Sa |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| Séria | Simon 82 |
| Šír. Hromad. Balenia | 9.5cm |
| Spôsob Upevnenia | Lepenie |
| Typ Jednotk. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Kov |
| Výška Hromad. Balení | 3.1cm |