| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 22.1cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8421053120521 |
| EAN13 Bal. | 8421053120521 |
| Jed. Hmotnosť | 0.023kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Model | Dvojitá Kolísavá Klávesa |
| Názov Výrobku/typ | Klávese Pre Mechanizmus 75331-39 |
| Okienko Kontrolky Svetelnej | Nie |
| Počet V Zbernom Balení | 20 |
| Potlač/Piktogram | Symbol „žalúziové" |
| Povrchová Ochrana | Lakovanie |
| Povrchová úprava | Matný |
| Séria | Simon 82 |
| Šír. Hromad. Balenia | 16.5cm |
| Spôsob Upevnenia | Upínacie Montáž |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Trieda ETIM | EC000011 Klávesa Pre Spínače, Stmievače, Tlačidlami, žalúziových Spínačov |
| Typ Jednotk. Bal. | Zváraná Fólia |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Výška Hromad. Balení | 8.3cm |
| FARBA | Hliník |