| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 5.7cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8421053033005 |
| EAN13 Bal. | 8421053033005 |
| Jed. Hmotnosť | 1.096kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Signalizačno-výstražná Akumulátorová Lampa |
| Počet V Zbernom Balení | 1 |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| Séria | Simon 82 |
| Šír. Hromad. Balenia | 7.6cm |
| Spôsob Upevnenia | Pätky / Skrutky |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota |
| Výška Hromad. Balení | 7.6cm |