| Základné údaje | |
| Dĺ. Jed. Bal. | 31cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8421053115084 |
| EAN13 Bal. | 8421053115084 |
| Hĺbka Výrobku | 12.5mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.295kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Rámček 4- Násobný |
| Počet Modulov | 4 |
| Povrchová Ochrana | Lakovanie, Pôvodná |
| Povrchová úprava | Matný |
| Poznámky | * Pre Získanie Odolnosti IP44 Treba Použiť Tesnenie Rámčeku |
| Séria | Simon 82 Detail |
| Šír. Hromad. Bal. | 10cm |
| Šírka Výrobku | 306mm |
| Smer Montáže | Horizontálne |
| Spôsob Upevnenia | Západka |
| Stupeň Ochrany IP | IP20/IP44 |
| Trieda ETIM | EC000007 Krycí Rámček Pre Elektroinštalačné Vybavenie |
| Typ Jednotk. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Kov, Bezhalogénové |
| Výška Jedn. Bal. | 1.7cm |
| Výška Výrobku | 93mm |
| FARBA | Grafit, Zelený |