| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 23cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 5902787854478 |
| EAN13 Bal. | 5902787854478 |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Sada Tesnení IP44 Pre Rámčeky 4-násobné |
| Séria | Simon 82 Detail, Simon 82 Select |
| Šír. Hromad. Balenia | 19cm |
| Trieda ETIM | EC002554 Dodatočné Vybavenie Pre Inštalačné Spínače |
| Typ Hromad. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Jednotk. Bal. | Vrecko S Nálepkou |
| Výška Hromad. Balení | 10cm |