| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 13.6cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436034518 |
| EAN13 Bal. | 8426436034518 |
| Hĺbka Vstavanie | 42mm |
| Hĺbka Výrobku | 7mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.037kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Menovité Napätie | 250V |
| Menovitý Prúd Svetelný | 16AX |
| Metóda Využitia/spôsob činností | Tlačidlo Kolískové |
| Montážne Rozmery | 45 × 45mm |
| Názov Výrobku/typ | Dvojpólový Spínač, Radenie č. 2S |
| Počet Tlačidiel / Páčky | 1 |
| Počet V Zbernom Balení | 10 |
| Podsvietenie. | So Signalizáciou Zopnutia, Farba: červený |
| Potlač/Piktogram | Symbol „0-1” |
| Pripojovcí Systém | Spínač 2-pólový (bistabilný) |
| Séria | K45 |
| Šír. Hromad. Balenia | 12.3cm |
| Šírka Výrobku | 45mm |
| Spôsob Montáže [ETIM] | Do Vmontovania |
| Spôsob Upevnenia | Západka |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Trieda ETIM | EC001590 Inštalačný Spínač |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Typ Zapojenia / Typ Svorky | Zásuvka |
| Výška Hromad. Balení | 8.8cm |
| Výška Výrobku | 45mm |
| FARBA | Grafitovo-sivá |