| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 13.6cm |
| Druh Vkladov | Keystone |
| Druh Výrobku | Kryt |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436065536 |
| EAN13 Bal. | 8426436065536 |
| Hĺbka Vstavanie | 15mm |
| Hĺbka Výrobku | 15mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.028kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Montážne Rozmery | 108 × 52mm |
| Názov Výrobku/typ | Kryt Dátovej Zásuvky |
| Počet Jednotiek | 2 |
| Počet Modulov | 1 |
| Počet V Zbernom Balení | 10 |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Matný |
| Séria | CIMA |
| Šír. Hromad. Balenia | 12.3cm |
| Šírka Výrobku | 52mm |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Trieda ETIM | EC000018 Prvok(prístroj / Znaky) Komunikačnej Techniky |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Typ Montáže | Vertikálne, Zástrčka |
| Vlastnosti | Dvojitý, Plocha, Univerzálny, S Krytama |
| Výška Hromad. Balení | 8.8cm |
| Výška Výrobku | 108mm |
| FARBA | čisto Biela |