| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 15cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436043480 |
| EAN13 Bal. | 8426436043480 |
| Hĺbka Výrobku | 55mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.02kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | T Spojka |
| Počet V Zbernom Balení | 1 |
| Povrchová Ochrana | Lakovanie |
| Séria | CABLOPLUS |
| Šír. Hromad. Balenia | 22cm |
| Šírka Výrobku | 130mm |
| Trieda ETIM | EC001939 Spojka T Pre Vybavené Kanálmi |
| Tvar Výrobku | Symetrický |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Vlastnosti | Do Kanálov 130,160,185, Výstup 130x55 |
| Výška Hromad. Balení | 2.2cm |
| FARBA | Hliník |