| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 13.5cm |
| Druhy Modulov | K45 |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436036567 |
| EAN13 Bal. | 8426436036567 |
| Jed. Hmotnosť | 1.905kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Model | Dvojstranný |
| Názov Výrobku/typ | Miniveža |
| Počet Komôr | 2 |
| Počet Modulov K45 | 12× K45 |
| Počet Priečok | 1 |
| Počet V Zbernom Balení | 1 |
| Séria | KT |
| Šír. Hromad. Balenia | 13cm |
| Trieda ETIM | EC001941 Elektroinštalačné Stĺpik |
| Tvar Výrobku | Obdĺžnikový |
| Typ Montáže | Podlahový, Skrutkový |
| Vlastnosti | Dvojstranná |
| Výška Hromad. Balení | 18.3cm |
| Výška Výrobku | 190mm |
| FARBA | Hliník, Nerezová Oceľ |