| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 15.9cm |
| Druhy Modulov | K45 |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436034860 |
| EAN13 Bal. | 8426436034860 |
| Jed. Hmotnosť | 1.117kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Model | Dvojstranný |
| Názov Výrobku/typ | Miniveža |
| Počet Komôr | 2 |
| Počet Modulov K45 | 4× K45 |
| Počet Priečok | 1 |
| Počet V Zbernom Balení | 1 |
| Séria | KT |
| Šír. Hromad. Balenia | 15.4cm |
| Trieda ETIM | EC001941 Elektroinštalačné Stĺpik |
| Tvar Výrobku | Obdĺžnikový |
| Typ Montáže | Podlahový, Skrutkový |
| Vlastnosti | Dvojstranná |
| Výška Hromad. Balení | 7cm |
| Výška Výrobku | 70mm |
| FARBA | Hliník, Nerezová Oceľ |