| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 23cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8421053092248 |
| EAN13 Bal. | 8421053092248 |
| Farba Klapky | Dymová |
| Farba RAL | RAL 9010 |
| Hĺbka Výrobku | 100mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.793kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Nástenná Skriňa S Vekom |
| Počet Modulov K45 | 6× K45 |
| Počet Modulov SIMON 500 | 3× S500 |
| Počet V Zbernom Balení | 1 |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Matný |
| Séria | SIMON 500 |
| Šír. Hromad. Balenia | 17cm |
| Šírka Výrobku | 220mm |
| Stupeň Ochrany IP | IP40 |
| Trieda ETIM | EC000080 Krabica Na Povrchovú Montáž |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Typ Montáže | Nástenný, Vertikálne/horizontálne, Steny |
| Výška Hromad. Balení | 12cm |
| Výška Výrobku | 164mm |
| FARBA | čisto Biela |