| Základné údaje | |
| EAN Jednotkové Balenie | 8421053101278 |
| EAN13 Bal. | 8421053101278 |
| Hĺbka Výrobku | 67mm |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Nástenná Skriňa |
| Počet Modulov K45 | 4× K45 |
| Počet Modulov SIMON 500 | 2× S500 |
| Počet V Zbernom Balení | 1 |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| Séria | KOV, SIMON 500 |
| Šírka Výrobku | 144.5mm |
| Stupeň Ochrany IP | IP40 |
| Trieda ETIM | EC000080 Krabica Na Povrchovú Montáž |
| Typ Materiálu | Nerezová Oceľ |
| Typ Montáže | Nástenný, Vertikálne/horizontálne, Steny |
| Výška Výrobku | 168mm |
| FARBA | Prírodná Farba |