| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 41.5cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8421053099407 |
| EAN13 Bal. | 8421053099407 |
| Hĺbka Výrobku | 67mm |
| Jed. Hmotnosť | 2.423kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Skrin Pod Omietku |
| Počet Modulov K45 | 12× K45 |
| Počet Modulov SIMON 500 | 6× S500 |
| Počet V Zbernom Balení | 1 |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| Séria | KOV, SIMON 500 |
| Šír. Hromad. Balenia | 18.8cm |
| Šírka Výrobku | 415mm |
| Stupeň Ochrany IP | IP40 |
| Trieda ETIM | EC000007 Krycí Rámček Pre Elektroinštalačné Vybavenie |
| Typ Materiálu | Nerezová Oceľ |
| Typ Montáže | Vertikálne/horizontálne, Pod Omietku |
| Výška Hromad. Balení | 6.9cm |
| Výška Výrobku | 188mm |
| FARBA | Prírodná Farba |