| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 16.2cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436017399 |
| EAN13 Bal. | 8426436017399 |
| Farba RAL | RAL 9010 |
| Hĺbka Výrobku | 9mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.031kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Držiak S Rámčekom |
| Počet Modulov K45 | 1× K45 |
| Počet V Zbernom Balení | 20 |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Matný |
| Séria | K45 |
| Šír. Hromad. Balenia | 9.2cm |
| Šírka Výrobku | 80mm |
| Stupeň Ochrany IP | IP40 |
| Trieda ETIM | EC000007 Krycí Rámček Pre Elektroinštalačné Vybavenie |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Typ Montáže | Nástenný, Vertikálne/horizontálne, Pod Omietku, Zástrčka |
| Výška Hromad. Balení | 8.1cm |
| Výška Výrobku | 80mm |
| FARBA | čisto Biela |