| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 17.5cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436017436 |
| EAN13 Bal. | 8426436017436 |
| Farba RAL | RAL 9010 |
| Hĺbka Výrobku | 36mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.108kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Jednoduchá, Skladacia Povrchová Krabica |
| Počet Modulov K45 | 2× K45 |
| Počet V Zbernom Balení | 5 |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Matný |
| Séria | K45 |
| Šír. Hromad. Balenia | 19cm |
| Šírka Výrobku | 150mm |
| Stupeň Ochrany IP | IP40 |
| Trieda ETIM | EC000080 Krabica Na Povrchovú Montáž |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Typ Montáže | Nástenný, Vertikálne/horizontálne, Steny |
| Výška Hromad. Balení | 10cm |
| Výška Výrobku | 80mm |
| FARBA | čisto Biela |