| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 23.5cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436038578 |
| EAN13 Bal. | 8426436038578 |
| Farba RAL | RAL 9020 |
| Hĺbka Výrobku | 12mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.077kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Bočné Veko |
| Počet V Zbernom Balení | 10 |
| Použitie | Pre Nástenné Skrine CIMA PRO |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Matný |
| Poznámky | V Sade 2 Kusy. |
| Séria | CIMA PRO |
| Šír. Hromad. Balenia | 16.5cm |
| Šírka Výrobku | 49mm |
| Trieda ETIM | EC000775 Veko Pre Rozvodné Skrine |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Typ Montáže | Zástrčka |
| Výška Hromad. Balení | 5.5cm |
| Výška Výrobku | 153mm |
| FARBA | čisto Biela |