| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 15.6cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436038523 |
| EAN13 Bal. | 8426436038523 |
| Farba RAL | RAL 7021 |
| Hĺbka Výrobku | 49mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.268kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Nástenná Skriňa |
| Počet Modulov CIMA | 2× CIMA |
| Počet Modulov K45 | 4× K45 |
| Počet V Zbernom Balení | 1 |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Matný |
| Séria | CIMA PRO |
| Šír. Hromad. Balenia | 15cm |
| Šírka Výrobku | 128mm |
| Stupeň Ochrany IP | IP40 |
| Trieda ETIM | EC000080 Krabica Na Povrchovú Montáž |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Typ Montáže | Nástenný, Vertikálne/horizontálne, Steny |
| Vlastnosti | Bez Bočných Viek |
| Výška Hromad. Balení | 6.3cm |
| Výška Výrobku | 153mm |
| FARBA | Grafitovo-sivá |