| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 29.6cm |
| Dĺžka Výrobku | 282mm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436038677 |
| EAN13 Bal. | 8426436038677 |
| Hĺbka Vstavanie | 49mm |
| Hĺbka Výrobku | 49mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.365kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Káblová Priechodka | Perforovaný, Vo Dne |
| Montážne Rozmery | 282 × 148mm |
| Názov Výrobku/typ | Krabica Pod Omietku |
| Počet Modulov CIMA | 4× CIMA |
| Počet Modulov K45 | 8× K45 |
| Počet V Zbernom Balení | 1 |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Séria | CIMA PRO |
| Šír. Hromad. Balenia | 16.5cm |
| Šírka Výrobku | 148mm |
| Stupeň Ochrany IP | IP40 |
| Trieda ETIM | EC002601 Zásuvka, Skriňa Pre Montáž Na Stenu/strop |
| Tvar Výrobku | Obdĺžnikový |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Typ Montáže | Sadrokartón, Pod Omietku, Pazúrové Príchytky |
| Výška Hromad. Balení | 5.5cm |
| FARBA | Sivá |