| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 28.5cm |
| Dĺžka Výrobku | 262mm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8421053091876 |
| EAN13 Bal. | 8421053091876 |
| Hĺbka Vstavanie | 50mm |
| Hĺbka Výrobku | 50mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.329kg |
| Káblová Priechodka | Perforovaný, Vo Dne, Rozmer 30×70 Mm, Priemer 20/25 Mm |
| Montážne Rozmery | 264 × 143mm |
| Názov Výrobku/typ | Krabica Pod Omietku |
| Počet Modulov K45 | 8× K45 |
| Počet Modulov SIMON 500 | 4× S500 |
| Počet V Zbernom Balení | 1 |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Séria | SIMON 500 |
| Šír. Hromad. Balenia | 16.5cm |
| Šírka Výrobku | 141mm |
| Stupeň Ochrany IP | IP40 |
| Trieda ETIM | EC002601 Zásuvka, Skriňa Pre Montáž Na Stenu/strop |
| Tvar Výrobku | Obdĺžnikový |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Typ Montáže | Sadrokartón, Pod Omietku, Pazúrové Príchytky |
| Výška Hromad. Balení | 5cm |
| FARBA | Modrá, Transparentný |