| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 23cm |
| Dĺ. Jed. Bal. | 5.1cm |
| Druh Výrobku | Kompletný Výrobok |
| EAN Jednotkové Balenie | 5902787586294 |
| EAN13 Bal. | 5902787586294 |
| Farba Klapky | Transparentné |
| Frekvenčný Rozsah | 50-60Hz |
| Hĺbka Vstavanie | 0mm |
| Hĺbka Výrobku | 46mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.0855kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Kryt Zásuvky | Kompletné Puzdro |
| Menovité Napätie | 250V |
| Menovitý Prúd | 16A |
| Model | S Uzemnením, Schuko |
| Názov Výrobku/typ | Jedno Zásuvka S Uzemnením Typu Schuko - Krytie IP54 - S Krycou Klapkou V Transparentnej Farbe |
| Ochrana Pred Deťmi | Nie |
| Počet Jednotiek | 1 |
| Počet Modulov | 1 |
| Počet V Zbernom Balení | 10 |
| Potlač/Piktogram | Chýbajúci |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| RAL | RAL 9003 |
| Séria | Simon Aquarius |
| Šír. Hromad. Bal. | 11cm |
| Šír. Hromad. Balenia | 19cm |
| Šírka Výrobku | 60mm |
| Špeciálne Napájanie | Bez špeciálneho Napájania |
| Spôsob Montáže [ETIM] | Montáž Na Povrch |
| Spôsob Upevnenia | Skrutky (np. Do Krabice) |
| Stupeň Ochrany IP | IP54 |
| Trieda ETIM | EC000125 Zásuvka |
| Typ Hromad. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Jednotk. Bal. | Zváraná Fólia |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, ABS, PC, Bezhalogénové |
| Typ Zapojenia / Typ Svorky | Skrutkové Svorky |
| Výška Hromad. Balení | 10cm |
| Výška Jedn. Bal. | 16cm |
| Výška Výrobku | 70mm |
| Závesná Klapka | áno |
| FARBA | Biela |