| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 23cm |
| Dĺ. Jed. Bal. | 4.7cm |
| Druh Výrobku | Kompletný Výrobok |
| EAN Jednotkové Balenie | 5902787843571 |
| EAN13 Bal. | 5902787843571 |
| Hĺbka Výrobku | 40mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.03624kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Krabica Pre Povrchovú Montáž - Element Rozširujúci Jednotuchú Krabicu Pre Viacnásobné Rámčeky |
| Počet Modulov | 1 |
| Počet V Zbernom Balení | 10 |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| RAL | RAL 9003 |
| Séria | Simon 10 |
| Šír. Hromad. Bal. | 10.5cm |
| Šír. Hromad. Balenia | 19cm |
| Šírka Výrobku | 71mm |
| Smer Montáže | Horizontálne A Vertikálne |
| Spôsob Upevnenia | Skrutky |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Trieda ETIM | EC000080 Krabica Na Povrchovú Montáž |
| Typ Hromad. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Jednotk. Bal. | Zváraná Fólia |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, PC, Bezhalogénové |
| Vnútorná Hĺbka / Pod Vybavenie | 40mm |
| Výška Hromad. Balení | 10cm |
| Výška Jedn. Bal. | 15.5cm |
| Výška Výrobku | 84mm |
| FARBA | Biela |