| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 23cm |
| Dĺ. Jed. Bal. | 2cm |
| Druh Výrobku | Príslušenstvo |
| EAN Jednotkové Balenie | 5902787837907 |
| EAN13 Bal. | 5902787837907 |
| Hĺbka Vstavanie | 0mm |
| Hĺbka Výrobku | 13mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.0144kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Záslepka Bez Mostíka |
| Počet V Zbernom Balení | 50 |
| Potlač/Piktogram | Chýbajúci |
| Povrchová Ochrana | Lakovanie |
| Povrchová úprava | Matný |
| Séria | Simon Basic |
| Šír. Hromad. Bal. | 11cm |
| Šír. Hromad. Balenia | 19cm |
| Šírka Výrobku | 67mm |
| Spôsob Montáže [ETIM] | Montáž Pod Omietku |
| Spôsob Upevnenia | Západka |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Trieda ETIM | EC000018 Prvok(prístroj / Znaky) Komunikačnej Techniky |
| Typ Hromad. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Jednotk. Bal. | Zváraná Fólia |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, PC, Bezhalogénové |
| Výška Hromad. Balení | 10cm |
| Výška Jedn. Bal. | 16cm |
| Výška Výrobku | 67mm |
| FARBA | Strieborná Matná |