| Základné údaje | |
| Adaptér Pre | štvorcový 45 / štvorcový 45 |
| Dl. Hromad. Balenia | 23cm |
| Dĺ. Jed. Bal. | 2cm |
| Druh Výrobku | Prístroj S Krytom |
| EAN Jednotkové Balenie | 5902787838980 |
| EAN13 Bal. | 5902787838980 |
| Hĺbka Vstavanie | 0mm |
| Hĺbka Výrobku | 13mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.0139kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Adaptér Pre Montáž štandardu 45×45 Mm |
| Počet V Zbernom Balení | 20 |
| Povrchová Ochrana | Lakovanie |
| Povrchová úprava | Matný |
| Poznámky | Dedikovaný Pre Teleinformační Zásuvky Simon Connect |
| Séria | Simon Basic |
| Šír. Hromad. Bal. | 10cm |
| Šír. Hromad. Balenia | 19cm |
| Šírka Výrobku | 67mm |
| Spôsob Montáže [ETIM] | Montáž Pod Omietku |
| Spôsob Upevnenia | Skrutky |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Trieda ETIM | EC002250 Prechodový Adaptér Pre Elektroinštalačného Vybavenie |
| Typ Hromad. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Jednotk. Bal. | Sáčok S Visačkou |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, PC, Bezhalogénové |
| Výška Hromad. Balení | 10cm |
| Výška Jedn. Bal. | 14.5cm |
| Výška Výrobku | 67mm |
| Závesná Klapka | Nie |
| FARBA | Grafit Mat. Metalizovaný |