| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 23cm |
| Dĺ. Jed. Bal. | 6cm |
| Druh Výrobku | Prístroj S Krytom |
| EAN Jednotkové Balenie | 5902787861407 |
| EAN13 Bal. | 5902787861407 |
| Hĺbka Vstavanie | 28mm |
| Hĺbka Výrobku | 55mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.2074kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Menovité Napätie | 230V |
| Názov Výrobku/typ | Termostat S Displejom S Vonkajším Senzorom (sondou) |
| Počet V Zbernom Balení | 5 |
| Povrchová Ochrana | Lakovanie |
| Povrchová úprava | Matný |
| Séria | Simon Basic |
| Šír. Hromad. Bal. | 11cm |
| Šír. Hromad. Balenia | 19cm |
| Šírka Výrobku | 75mm |
| Spôsob Montáže [ETIM] | Montáž Pod Omietku |
| Spôsob Upevnenia | Pätky / Skrutky |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Trieda ETIM | EC000194 Izbový Regulátor Teploty |
| Typ Hromad. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Jednotk. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Materiálu | Bezhalogénový Plast |
| Typ Zapojenia / Typ Svorky | Skrutkové Svorky |
| Výška Hromad. Balení | 10cm |
| Výška Jedn. Bal. | 15cm |
| Výška Výrobku | 75mm |
| FARBA | čokoládový Mat. Metalizovaný |