| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 29cm |
| Dĺ. Jed. Bal. | 5cm |
| Druh Výrobku | Prístroj S Krytom |
| EAN Jednotkové Balenie | 5902787857691 |
| EAN13 Bal. | 5902787857691 |
| Hĺbka Vstavanie | 33mm |
| Hĺbka Výrobku | 45mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.091kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Menovité Napätie | 230V |
| Menovitý Prúd | 2.1A |
| Názov Výrobku/typ | Dvojitá USB Nabíjačka |
| Počet V Zbernom Balení | 10 |
| Povrchová Ochrana | Lakovanie |
| Povrchová úprava | Matný |
| Séria | BASIC |
| Šír. Hromad. Bal. | 10cm |
| Šír. Hromad. Balenia | 19cm |
| Šírka Výrobku | 75mm |
| Spôsob Montáže [ETIM] | Montáž Pod Omietku |
| Spôsob Upevnenia | Pätky / Skrutky |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Trieda ETIM | EC000359 Univerzálna Akumulátorová Nabíjačka |
| Typ Hromad. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Jednotk. Bal. | Blister |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, PC, Bezhalogénové |
| Typ Zapojenia / Typ Svorky | Skrutkové Svorky |
| Výška Hromad. Balení | 10cm |
| Výška Jedn. Bal. | 15cm |
| Výška Výrobku | 75mm |
| FARBA | Grafit Mat. Metalizovaný |