| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 23cm |
| Dĺ. Jed. Bal. | 1.5cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 5902787827953 |
| EAN13 Bal. | 5902787827953 |
| Jed. Hmotnosť | 0.0059kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Menovité Napätie | 230V |
| Názov Výrobku/typ | Systém LED Podsvietenia Pre Vypínače A Tlačidlá |
| Počet V Zbernom Balení | 20 |
| Séria | Simon 54 |
| Šír. Hromad. Bal. | 9.5cm |
| Šír. Hromad. Balenia | 19cm |
| Typ Hromad. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Jednotk. Bal. | Sáčok S Visačkou |
| Výška Hromad. Balení | 10cm |
| Výška Jedn. Bal. | 14.5cm |