| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 29cm |
| Dĺ. Jed. Bal. | 5cm |
| Druh Výrobku | Prístroj |
| EAN Jednotkové Balenie | 8421053060384 |
| EAN13 Bal. | 8421053060384 |
| Frekvenčný Rozsah | 5-2400MHz |
| Hĺbka Vstavanie | 26mm |
| Hĺbka Výrobku | 32mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.114kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Model | Zásuvka Koncová |
| Názov Výrobku/typ | Anténná Zásuvka R-TV-SAT Konečné / Zakončené |
| Počet V Zbernom Balení | 10 |
| Počet Výstupů | 2 |
| Potlač/Piktogram | Netýka Sa |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Netýka Sa |
| Séria | Simon 82 |
| Šír. Hromad. Bal. | 8.5cm |
| Šír. Hromad. Balenia | 19cm |
| Šírka Výrobku | 75mm |
| Spôsob Montáže [ETIM] | Montáž Pod Omietku |
| Spôsob Upevnenia | Pätky / Skrutky |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Trieda ETIM | EC000439 Anténne Zásuvky |
| Typ Hromad. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Jednotk. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Materiálu | Kov |
| Typ Zapojenia / Typ Svorky | Skrutkové Svorky |
| Útlm Priepustu Pre 860 MHz | 3.5dB |
| Útlm Pripojenie Pre 2150 MHz | 3.5dB |
| Útlm Pripojenie Pre 860 MHz | 2dB |
| Výška Hromad. Balení | 8.5cm |
| Výška Jedn. Bal. | 8.5cm |
| Výška Výrobku | 75mm |