| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 9cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8421053073155 |
| EAN13 Bal. | 8421053073155 |
| Jed. Hmotnosť | 0.018kg |
| Názov Výrobku/typ | Kryt Dvojitý Pre Spínače A Tlačidlá |
| Okienko Kontrolky Svetelnej | Nie |
| Počet V Zbernom Balení | 5 |
| Potlač/Piktogram | Chýbajúci |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Matný |
| Séria | Simon 82 |
| Šír. Hromad. Balenia | 8.2cm |
| Spôsob Upevnenia | Západka |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Trieda ETIM | EC000011 Klávesa Pre Spínače, Stmievače, Tlačidlami, žalúziových Spínačov |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Výška Hromad. Balení | 8.1cm |
| FARBA | Grafit |