| Základné údaje | |
| Dĺ. Jed. Bal. | 27.3cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8421053060032 |
| EAN13 Bal. | 8421053060032 |
| Hĺbka Výrobku | 10mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.255kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Rámček 3- Násobný |
| Počet Modulov | 3 |
| Počet V Zbernom Balení | 1 |
| Povrchová Ochrana | Lakovanie |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| Séria | Simon 82 Nature |
| Šír. Hromad. Bal. | 12.7cm |
| Šírka Výrobku | 242mm |
| Smer Montáže | Horizontálne A Vertikálne |
| Spôsob Upevnenia | Západka |
| Stupeň Ochrany IP | IP20/IP44 |
| Trieda ETIM | EC000007 Krycí Rámček Pre Elektroinštalačné Vybavenie |
| Typ Hromad. Bal. | žiadne |
| Typ Jednotk. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Výška Jedn. Bal. | 3.8cm |
| Výška Výrobku | 94mm |
| FARBA | Oceľ Inox / Grafit |