| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 14cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8421053095812 |
| EAN13 Bal. | 8421053095812 |
| Hĺbka Výrobku | 11mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.012kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Montážne Rozmery | 50 × 50mm |
| Názov Výrobku/typ | Záslepka |
| Počet V Zbernom Balení | 10 |
| Povrchová Ochrana | Lakovanie |
| Povrchová úprava | Matný |
| Séria | SIMON 500 |
| Šír. Hromad. Balenia | 9.3cm |
| Šírka Výrobku | 50mm |
| Spôsob Montáže [ETIM] | Do Vmontovania |
| Spôsob Upevnenia | Západka |
| Trieda ETIM | EC000018 Prvok(prístroj / Znaky) Komunikačnej Techniky |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Výška Hromad. Balení | 7cm |
| Výška Výrobku | 50mm |
| FARBA | Hliník |