| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 20cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436036352 |
| EAN13 Bal. | 8426436036352 |
| Hĺbka Výrobku | 63mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.292kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Redukčný Uhol Podlaha-stena |
| Počet V Zbernom Balení | 1 |
| Použitie | Pre Kanál 70×50mm |
| Rozm. Kanála | 130 × 18mm |
| Séria | DCS ALU |
| Šír. Hromad. Balenia | 10cm |
| Šírka Výrobku | 178mm |
| Trieda ETIM | EC000052 Spojka Pripodlažných Kanálov |
| Typ Materiálu | Hliník, Pozinkovaná Oceľ |
| Uhol | 90° |
| Výška Hromad. Balení | 5cm |
| FARBA | Hliník |