| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 15cm |
| Druh Výrobku | Náhradný Diel |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436040533 |
| EAN13 Bal. | 8426436040533 |
| Jed. Hmotnosť | 0.164kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Základ |
| Počet V Zbernom Balení | 1 |
| Použitie | Do Stĺpikov A Ministĺpikov, Jednostranných |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Séria | ALC |
| Šír. Hromad. Balenia | 13cm |
| Trieda ETIM | EC002454 Montážne Základy Pre Elektroinštalačné Stĺpce |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové |
| Výška Hromad. Balení | 16.5cm |
| Výška Výrobku | 11mm |