| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 49cm |
| Dĺ. Jed. Bal. | 42cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 5902787853990 |
| EAN13 Bal. | 5902787853990 |
| Hĺbka Výrobku | 10mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.29kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Rámček 5 - Násobný Betonový |
| Počet Modulov | 5 |
| Počet V Zbernom Balení | 5 |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Matný |
| Séria | Simon 54 Nature |
| Šír. Hromad. Bal. | 12.3cm |
| Šír. Hromad. Balenia | 20cm |
| Šírka Výrobku | 376mm |
| Smer Montáže | Horizontálne A Vertikálne |
| Spôsob Upevnenia | Západka |
| Stupeň Ochrany IP | IP20/IP44 |
| Trieda ETIM | EC000007 Krycí Rámček Pre Elektroinštalačné Vybavenie |
| Typ Hromad. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Jednotk. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, PC, Bezhalogénové, Sklo, Architektonický Betón |
| Výška Hromad. Balení | 13cm |
| Výška Jedn. Bal. | 4cm |
| Výška Výrobku | 96mm |
| FARBA | Tmavý Betón/biela |