| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 10.5cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8426436054943 |
| EAN13 Bal. | 8426436054943 |
| Hĺbka Výrobku | 37.5mm |
| Jed. Hmotnosť | 0.019kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Menovité Napätie | 250V |
| Menovitý Prúd | 16A |
| Model | Zásuvka |
| Názov Výrobku/typ | Zásuvka Samec |
| Počet Pólov | 3 |
| Počet V Zbernom Balení | 10 |
| Séria | GESIS® |
| Šír. Hromad. Balenia | 7.2cm |
| Šírka Výrobku | 32.8mm |
| Spôsob Upevnenia | Tabuľové, Západka |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Trieda ETIM | EC002560 Konektor Elektroinštalácií V Budovách |
| Typ | 3pólová Zástrčka |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, Bezhalogénové, Polyamid |
| Typ Zapojenia / Typ Svorky | Pružinové Svorky |
| Výška Hromad. Balení | 7.2cm |
| Výška Výrobku | 17.8mm |
| FARBA | červený |