| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 9cm |
| EAN Jednotkové Balenie | 8421053019139 |
| EAN13 Bal. | 8421053019139 |
| Jed. Hmotnosť | 0.154kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Názov Výrobku/typ | Zariadenie Voľno/obsadené |
| Počet V Zbernom Balení | 1 |
| Povrchová Ochrana | Pôvodná |
| Povrchová úprava | Netýka Sa |
| Séria | Simon 82 |
| Šír. Hromad. Balenia | 8.2cm |
| Spôsob Upevnenia | Pätky / Skrutky |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Trieda ETIM | EC001668 Výstražný Signalizátor |
| Typ Materiálu | Kov |
| Výška Hromad. Balení | 8.1cm |