| Základné údaje | |
| Dl. Hromad. Balenia | 29cm |
| Dĺ. Jed. Bal. | 5.5cm |
| Druh Výrobku | Prístroj S Krytom |
| EAN Jednotkové Balenie | 5902787847609 |
| EAN13 Bal. | 5902787847609 |
| Hĺbka Vstavanie | 31mm |
| Hĺbka Výrobku | 47mm |
| ID_frame | 1313, 891, 892, 893, 894, 895, 902, 903, 904, 905 |
| Jed. Hmotnosť | 0.0896kg |
| Jednotka Miery | Ks |
| Mechanické Ovládanie | áno |
| Menovité Napätie | 250V |
| Menovitý Prúd | 5A |
| Metóda Využitia/spôsob činností | Kľúč |
| Model | Spínač 1-pólový |
| Názov Výrobku/typ | Spínač Na Kľúčik žaluziový 3 Polohový "I-0-II" |
| Počet Pólov | 1 |
| Počet Tlačidiel / Páčky | 1 |
| Počet V Zbernom Balení | 10 |
| Podsvietenie. | Nie |
| Potlač/Piktogram | Iné |
| Povrchová Ochrana | Lakovanie |
| Povrchová úprava | Matný |
| Poznámky | Možnosť Vybratia Kľúča V Každej Polohe, V Balení S Výrobkom 2 Ks. Kľúčikov |
| Pripojovcí Systém | Spínač 1-pólový (bistabilný) |
| Séria | Simon 54 |
| Šír. Hromad. Bal. | 8.5cm |
| Šír. Hromad. Balenia | 19cm |
| Šírka Výrobku | 75mm |
| Spôsob Montáže [ETIM] | Montáž Pod Omietku |
| Spôsob Upevnenia | Pätky / Skrutky |
| Stupeň Ochrany IP | IP20 |
| Trieda ETIM | EC000044 Spínač/ Tlačidlo žalúziové |
| Typ Hromad. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Jednotk. Bal. | Uzatvárateľná škatuľa |
| Typ Materiálu | Plastická Hmota, PC, Bezhalogénové |
| Typ Zapojenia / Typ Svorky | Pre Spájkovanie |
| Výška Hromad. Balení | 10cm |
| Výška Jedn. Bal. | 11.5cm |
| Výška Výrobku | 75mm |
| FARBA | Hnedá Matná |